Blog je nevhodný pro mladší patnácti let. Obsahuje erotiku, násilí a drogy. Jinak jste tu všichni vítáni=o)

Květen 2013

Upřímnost nade vše

12. května 2013 v 10:53 | Angela |  Dopisy od Niny pro Trigorina
Již několik měsíců zpátky jsem si řekla, že je nesmyslné být stále Ninou pro Trigorina, který o mně nestojí. Dala jsem svoje srdce jinému a při vzpomínce na tebe už cítila jenom nenávist. Ale teď...

Nemělo smysl tajit pravdu. Dozvěděla jsem se jí a teď se znovu cítím ponížená, znovu prožívám tu bolest, když vás zradí někdo, komu bezvýhradně věříte a koho milujete. Znovu vzpomínám na ten večer, když jsem se ti dívala do očí a věděla, že mi lžeš. A teď jsem tě s ní viděla, sice jen na fotografii, ale to vaše štěstí, když jí objímáš...
Smířila jsem se s tím, že se naše cesty prostě rozešly, ale kdybys mi prostě řekl, že ti stojím v cestě k ní... Kdybych se to dozvěděla tenkrát, viděla bych vinu i na tvé straně, dokázala bych se s tím vyrovnat už tenkrát. Sice by to bolelo o to víc... Ale neničilo by mě to teď.
Vím, že za to nestojíš. Jsi jen obyčejný svinský hajzl. Jenže tvoje činy mají dalekosáhlejší důsledky, než si umíš představit. Ničíš život teď nejen mě, ale i muži, kterému chci důvěřovat a chci mu věřit, že by se mě nezbavil tak snadno, jak jsi to udělal ty. Muži, který je silný, odvážný a schopný podívat se do očí věcem, které způsobil. Který má odvahu přiznat vinu a omluvit se za ní.
Doufám, že se ti to vrátí. Nechci tě proklínat, ale vím, že si nezasloužíš být šťastný. Ne dokud neodčiníš tu bolest. Dokud mi nevrátíš mé slzy zpět. Včetně těch, které pláču právě teď.
Ano, zase jsi mě rozbrečel. Zase jsi mě donutil o sobě pochybovat. Chtěla jsem zapomenout a osvobodit se. Místo toho roním nesmyslné slzy a lížu si staré rány, které přestože se zdály být zahojené, začaly znovu krvácet. Chtěla jsem se zbavit i té čiré nenávisti, která mi při vzpomínce na tebe zatemňovala mozek. Chtěla jsem ti odpustit. Neměla jsem vůči tobě už nikdy nic cítit, žádnou bolest, zradu, ponížení, osamělost a místo toho...Blahopřeju ti. Dokázal jsi to znova.