Blog je nevhodný pro mladší patnácti let. Obsahuje erotiku, násilí a drogy. Jinak jste tu všichni vítáni=o)

Červen 2009

Opustit zoufalců ráj

22. června 2009 v 14:38 | Angela |  Hudba
Blíží se konec roku a s ním propadám beznaději a depresím, přepadají mě paranoidní představy a myšlenky na to, co by, kdyby.... Dnešní odpoledne jsem si poslechla pár písniček, co jsem milovala jako malá. A svojí krásu mají doteď. Nevím, kdy zase budu schopna přidávat nějaké delší normální příspěvky, tak se omlouvám:)

Lucie - Chci zas v tobě spát

Btw, nemáte to někdo jako MP3?

Nightwish - Sleeping sun

16. června 2009 v 21:19 | Angela |  Covery vs. originál
Tady sice nejde o cover a originál, ale stejně by mě zajímal váš názor. První klip vypadá, že dali Tarju na hraní režisérovi, ten jí mrsknul do přírody (konkrétně do okolí posvatného jezera Laponců Inarii) a vzniklo z toho tohle. V druhém případě už dostal "na hraní" všechny. Když se kouknete, Emppu má na brnění fleur de lis (flér de lí), znak Převorství sionského. Tuomas je zase oblečený jako křižák. Oba klipy mají také jiný zvuk. Pište, který je zrovna ten váš oblíbený:)


Sleeping sun 1999
Sleeping sun 2005

Pěkné:) Taková bajka

12. června 2009 v 17:26 | Angela |  Z (mého) života a nezařaditelné
Byla jednou jedna myš a tu myš honila kočka, která ji chtěla sežrat. Myš utíkala, co mohla a najednou proti ní slon. Tak mu povídá:
"Slone, pomoz mi. Honí mě kočka a chce mě sežrat."
Slon povídá:
"Dobrá, stoupni si za mě a bude to v pohodě."
Tak myš si stoupne za slona a slon se na ni vysere. Ale co čert nechtěl, myši koukal ze sloního hovna kousek ocásku. Kočka přiběhla, uviděla ocásek, zatáhla za něj - a myš sežrala.

Z toho plyne poučení:
1) Ne každej, kdo na vás sere, to s váma myslí špatně.
2) Ne každej, kdo vás z těch sraček tahá, to s váma myslí dobře.
3) No a když už jste ve sračkách, tak aspoň stáhněte vocásek.

It's a musical journey...

1. června 2009 v 14:55 | Angela |  Z (mého) života a nezařaditelné
V sobotu se konala úplně super akce. Jistě se ptáte, co tak vyjímečného se stalo. Ségra se Sárou se rozhodly udělat si výlet do Pardubic, aby shlédly U2 ve 3D (vžyť to viděly v Praze jenom sedmkrát a jednou v Plzni:)) a vzaly s sebou Any a Martínka, kteří to ještě neviděli. Dokonce se uvolily vzít i mě:D Tady je "oficiální" plakát od ségry k celé akci. Co k tomu dodat? Jedině: "Já tě pohřbím!!!":D