Blog je nevhodný pro mladší patnácti let. Obsahuje erotiku, násilí a drogy. Jinak jste tu všichni vítáni=o)

Daniel na utkání Slávie (sloh)

15. ledna 2008 v 19:11 | Angela |  Povídky
Jednoho dne Dan vyrazil se svým bratrem na utkání Slávie Praha se Steauou Bucurest. Už půl hodiny před zápasem dorazili na tribunu, Daniel s Colou a Vilém s pivem. Na bojovné výkřiky Bukurešťanů odpovídali výsměšným pískotem.
Deset minut před začátkem utkání strahovský stadion praskal ve švech. Dan vykřikoval "Slávie do toho!" a jeho bratr nadšeně mával nad hlavou svou šálou s logem Slávie. Vše bylo připraveno k začátku zápasu.
Celé utkání bylo velmi emotivní. Slávisté jásali a fanoušci Steaui se vztekali, i když už se od začátku předpokládalo, že Steaua dostane na frak. Když Slávie dala druhý gól, Danovi ze samého nadšeného skákání vypadly klíče a zapadly pod sedačku mezi prázdné plechovky od piva, papírky od sušenek a zbytek něčího párku v rohlíku.
Když konečně klíče uviděl a natáhl po nich ruku, někdo mu na ni surově dupnul. Cítil, jak mu praskají kosti.
"Au, dávej si pozor, kam šlapeš, ty jeden…"zakřičel za ním. Pak se pokusil postavit. Bylo už ale pozdě. Nadšení slávističtí fanoušci se hrnuli z tribun dolů, co nejblíže k hrací ploše. Dan cítil, jak ho někdo udeřil do hlavy a dál už viděl jen tmu…
Brzy na to se strhla bitka. Bylo něco po desáté hodině, když zraněného Daniela konečně našli. Našli by ho dřív, ale nikdo ho nehledal. Vilém šel bojovat za čest Slávie a nyní seděl v policejním autě.
Daniel otevřel oči. Příšerně ho bolela hlava a na levé ruce měl sádru. Ležel v nemocničním pokoji a kolem stáli jeho rodiče, bratr s přeraženým nosem a …Pudil!!! Danielův oblíbený hráč Slávie (promiň, Dane, teď už vím, že tvůj nejoblíbenější hráč je Vlček).
Dan tomu nemohl uvěřit. Byl z toho tak nadšený, že málem znova omdlel. A ještě od něj dostal podepsaný dres.
I když byl ten večer Dan málem ušlapán, byl to jeden z nejšťastnějších dnů v jeho životě. Stal se z něho nejšťastnější slávistický fanoušek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama