Blog je nevhodný pro mladší patnácti let. Obsahuje erotiku, násilí a drogy. Jinak jste tu všichni vítáni=o)

1.kapitola 1. kapitoloffffky!!!

8. ledna 2008 v 20:59 | Angela |  1. kapitolovka - zatím bez názvu
Po dlouhé cestě jsem konečně stanula u našeho sídla. Původně to byl gotický hrad, ale přestavěli ho na renesanční zámek. Ale pořád si zachoval něco za své děsivosti.
Vznesla jsem se do našeho otevřeného okna ve druhém patře. William, můj snoubenec, tu ještě nebyl. Ostatně byl to vlkodlak a světlo v měsíce v úplňku nám zaplňovalo celý pokoj.
Sice je to nezvyklé, aby upír miloval vlkodlaka, ale jestli vlkodlaci a upíři nenávidí něco víc než sebe navzájem, jsou to čarodějové.
Na samém počátku totiž byly tři sestry - čarodějky. Krásná Ariana, chytrá Adriana a protřelá Ariadna. Ariadna byla panovačná a pyšná. Uzavírala se do temnoty.
Až jednoho dne, kdy zemřel jejich otec, se rozhodla zbavit svých sester a zaujmout jeho místo - místo vládce. Arianu zaklela netopýřím kouzlem a na Adrianu seslala kletbu vlčí. Do té doby vládla rovnováha. Od té doby vládne zlo a náš svět je nazýván podsvětím.
Ariana se začala schovávat v jeskyních Šedých skal a Adriana zmizela ve stínech Temných lesů. Vlkodlaci a upíři žijí v ústraní a prahnou po krvi a pomstě.
Já jsem tedy dostala jméno Ariana v naději, že sjednotím upíry a vlkodlaky a svrhnou vládu čarodějů. Jsem taky Arianiným přímým potomkem. Tyto sestry totiž založily naše tři nejvýznamnější rody. Ariana rod upírů - Greyové, Adriana vlkodlaků - Shadowové a Ariadna čarodějů - Blackové.
Já sama jsem tomu dlouho nevěřila. Dokud jsem nepotkala Williama. Celým jménem se totiž jmenuje William Theodor Shadow z Temných lesů. To znamená, že náš potomek bude po Williamovi Shadow z Temných lesů a po mě Grey z Šedých skal. A to už se za sjednocení upírů a vlkodlaků pokládat dá. Je to první krok k nastolení rovnováhy. A naše krev konečně dojde zasloužené pomsty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama